Folie pod plot

Pokud hledáte spolehlivé řešení pro zabraňování prorůstání trávy pod vaším plotem, můžeme vám představit naši kvalitní folii pod plot - PLOTFOL. Tento výrobek je vyroben z trvanlivého materiálu a nabízí mnoho výhod, které vám usnadní údržbu zahrady.

Naše folie pod plot dokáže účinně zamezit růstu trávy pod vaším plotem, což vám ušetří spoustu času a práce při sekání. Materiál, ze kterého je výrobek vyroben, je odolný vůči vnějším vlivům, jako jsou UV záření a vlhkost, což zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Kromě toho, folie pod plot má také další výhody. Pomáhá udržovat vaši zahradu čistou a upravenou, což vytváří příjemné prostředí pro relaxaci a zábavu. Díky tomuto produktu se také snadněji zbavíte plevelu a nežádoucích rostlin, které by mohly poškodit váš plot.

Naše folie pod plot je k dispozici v různých rozměrech, takže si můžete vybrat tu správnou velikost pro váš plot. Výrobek je snadno instalovatelný a není potřeba žádných speciálních nástrojů ani zkušeností.

Zkrátka, pokud hledáte spolehlivý a trvanlivý výrobek, který vám pomůže udržet vaši zahradu v perfektním stavu, naše folie pod plot je tou správnou volbou. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte užívat si výhod této úžasné technologie.

2 položek celkem
PLOTFOL fólie, délka 10m, šířka 25cm, tloušťka 1,35mm, 20ks plastový hřebů
590 Kč / ks

Podplotová fólie proti prorůstání trávy plotem. Výrobek obsahuje 10 m folie šířky 25 cm, tloušťky 1,35 mm s úpravou LDPE materiálu, 20 ks plastových hřebů na ukotvení vč....

Kód: 2010
PLOTFOL fólie, délka 50m, šířka 25cm, tloušťka 1,35mm, 100ks plastový hřebů
1 890 Kč / ks

Podplotová fólie proti prorůstání trávy plotem. Výrobek obsahuje 50 m folie šířky 25 cm, tloušťky 1,35 mm s úpravou LDPE materiálu, 100 ks plastových hřebů na ukotvení vč....

Kód: 2011