Jutová protierozní síť JUTENON ECJ 500

Jutová síť JUTENON ECJ 500 – Ekologické přírodní řešení proti erozi

Vítejte v naší kategorii jutových sítí, rohoží, kde nabízíme ekologické a účinné řešení proti erozi půdy. Naše protierozní jutové sítě jsou vyrobeny z 100% přírodních vláken, což je činí ideálními pro ochranu půdy a podporu růstu vegetace v různých prostředích.

Jutová Síť – Ekologický způsob stabilizace půdy

Jutové protierozní sítě jsou vynikající pro dočasnou stabilizaci půdy na svazích, v zahradách a na staveništích. Jsou taktéž ideální pro dočasnou ochranu půdy a podporu růstu mladých rostlin, neboť se rychleji rozkládají než kokosová rohož do svahu a lépe tak splynou s půdou. Na nově založený svah nebo skalku doporučujeme nejdříve položit tkanou mulčovací textílii nebo netkanou textílii proti plevelu JUTABOND, které máme také v nabídce. Jutová rohož poté brání sjíždění mulčovací kůry ze svahu.

Podpora rostlinného růstu a biodiverzity

Naše jutové sítě nejen zabraňují erozi půdy, ale také svým postupným rozkladem podporují růst nových rostlin a udržují biodiverzitu. Jsou ideální pro využití v ekologicky citlivých oblastech a při obnově vegetace.

Jutenon - protierozní rohož_tn
2 položek celkem
Jutová síť, rohož JUTENON ECJ - 500g/m2 - 25m x 1,22m (30,5m2)
Tip
925,62 Kč bez DPH
1 120 Kč / ks

Jutové sítě, rohože - protierozní ochrana: Tyto 100% přírodní protierozní sítě nabízejí efektivní řešení pro zpevnění...

Kód: 0383
Jutová síť, rohož JUTENON ECJ - 500g/m2 - 50m x 1,22m (61m2)
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč / ks

Jutové sítě, rohože - protierozní ochrana: Tyto 100% přírodní protierozní sítě nabízejí efektivní řešení pro zpevnění...

Kód: 0384
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz