Jutová síť, rohož JUTENON ECJ - 500g/m2 - 25m x 1,22m (30,5m2)

Kód: 0383
Tip
Značka: Jutenon
1 120 Kč / ks 925,62 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Jutové sítě, rohože - protierozní ochrana: Tyto 100% přírodní protierozní sítě nabízejí efektivní řešení pro zpevnění svahů a prevenci eroze, s životností 2-4 roky. Po rozložení v půdě funguje jutová síť  jako přírodní hnojivo, čímž podporují růst vegetace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologické a efektivní řešení pro zahradní architekturu

Jutová síť, rohož JUTENON ECJ 500, vyrobená ze 100% přírodní juty, představuje ekologicky šetrnou volbu pro zpevnění svahů. S životností 2–4 roky je ideální pro ochranu mírných svahů, břehů jezírek a dalších zahradních realizací.

Vynikající ochranné protierozní vlastnosti

Náš produkt jutová rohož efektivně chrání proti povrchové erozi, zajišťuje stabilitu půdy a pomáhá při obnově vegetace. Při rozkladu se přemění na přírodní hnojivo, což napomáhá růstu nové vegetace také kořenového systému a zlepšuje půdní strukturu.

Snadná instalace a využití

Jutové sítě jsou navrženy a vyrobeny pro snadnou instalaci a adaptabilitu na různé typy svahů. Lze je upevnit pomocí kotvících ocelových skob, což zajistí jejich pevnost a stabilitu i v náročných povětrnostních podmínkách. Na nově založený svah nebo skalku doporučujeme nejdříve položit tkanou mulčovací textílii nebo netkanou textílii proti plevelu JUTABOND. a teprve poté tento svah pokrýt mulčovací kůrou nebo kačírkem.

Využijte výhod jutové protierozní sítě JUTENON ECJ 500 pro zpevnění vašich svahů a ochranu před erozí. Tento ekologický a biodegradabilní produkt je ideální pro podporu udržitelnosti a ochrany přírody. S jutovou rohoží získáte dlouhodobě efektivní řešení, které je šetrné k životnímu prostředí a zároveň poskytuje vynikající ochranu pro vaši zahradu nebo pozemek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní protierozní rohože a sítě JUTENON
Hmotnost: 14.2 kg
gramáž: 500g / m2
Délka: 25m
Šířka: 1,22m
Váha: 15,1kg
Životnost: 2 až 4 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz