Kokosová síť, rohož JUTENON ECC - 400g/m2 - 7m x 2m

Kód: 0385
Značka: Jutenon
790 Kč / ks 652,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Kokosové sítě, rohože - protierozní ochrana: Tyto 100% přírodní protierozní sítě nabízejí efektivní řešení pro zpevnění svahů a prevenci eroze, s životností 4-6 let. Po rozložení v půdě funguje kokosová síť  jako přírodní hnojivo, čímž podporují růst vegetace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologické a efektivní řešení pro zahradní realizace

Kokosová síť, rohož JUTENON ECC 400, vyrobená ze 100% přírodních kokosových vláken, což z ní činí ekologicky šetrné řešení pro ochranu a zpevnění svahů. S životností 4–6 let nabízí dlouhodobou ochranu proti erozi a podporuje růst nové vegetace.

Vynikající ochranné protierozní vlastnosti

Náš produkt protierozní kokosová rohož do svahu efektivně chrání proti povrchové erozi, zajišťuje stabilitu půdy na strmých svazích a podporuje zdravý růst rostlin. Při rozkladu se transformuje na přírodní hnojivo, což napomáhá růstu nové vegetace také kořenového systému a zlepšuje půdní strukturu.

Snadná instalace a využití

Kokosová protierozní síť je navržena a vyrobena pro snadnou instalaci a adaptabilitu na různé typy svahů, zejména je díky své větší pevnosti a delší životnosti vhodná na strmé svahy a meze. Lze ji upevnit pomocí kotvících ocelových skob, což zajistí její pevnost a stabilitu i v náročných povětrnostních podmínkách. Na nově založený svah nebo skalku doporučujeme nejdříve položit tkanou mulčovací textílii nebo netkanou textílii proti plevelu JUTABOND. a teprve poté tento svah pokrýt mulčovací kůrou nebo kačírkem.

Využijte výhod kokosové sítě JUTENON ECC 400 pro zpevnění vašich svahů a ochranu před erozí. Tento ekologický a biodegradabilní produkt je ideální pro podporu udržitelnosti a ochrany přírody. S jutovou nebo kokosovou rohoží získáte dlouhodobě efektivní řešení, které je šetrné k životnímu prostředí a zároveň poskytuje vynikající ochranu pro vaši zahradu nebo pozemek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní protierozní rohože a sítě JUTENON
Hmotnost: 10.02 kg
Délka: 7m
Šířka: 2m
gramáž: 400g / m2
Váha: 9kg
Životnost: 4 až 6 let
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz