Polypropylenový pytel na obilí 56 x 125cm na 50 - 70kg - 1ks

Kód: 0740
Značka: GTEX
19 Kč / ks 15,70 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Hledáte pevný, odolný a zdravotně nezávadný pytel na obilí, zrní, krmiva a další sypké materiály? Naše polypropylenové pytle zaručí bezpečné skladování a ochranu před škůdci. Vyberte si z naší široké nabídky velikostí pro sypké granuláty, prášky, obiloviny, písek a další stavební materiály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polypropylenové pytle: Univerzální a odolné řešení pro skladování a přepravu

Využití pytlů na obilí

Polypropylenový pytel na obilí o velikosti 30 x 60cm, 50 x 80cm a 56 x 125cm je ideální volbou pro skladování a přepravu nejen ptačího krmiva, jako jsou slunečnice, proso a kukuřice, ale také pro bezpečné uchování a transport spojovacího materiálu, například šroubků, podložek a matic. Tyto rozměry se perfektně hodí pro potřeby domácností i profesionálních aplikací, kde je důraz kladen na efektivitu, odolnost a organizaci.

Vlastnosti a bezpečnost

Tkané polypropylenové pytle na obilí jsou díky své všestrannosti a odolnosti často využívány v potravinářském průmyslu. Jsou ideální pro skladování široké škály sypkých materiálů, jako jsou mouka, cukr, slad, mák a kmín, stejně tak pro obilí, zrní, osiva, granuláty a jiné zemědělské komodity. Jejich použití je však mnohem širší - osvědčily se i jako pytle na písek jako protipovodňová ochrana a dokonce i pro přepravu textilu a obuvi v textilním průmyslu, zejména v secondhand obchodech (ideální velikosti 70 x 120cm, 90 x 150cm a 112 x 150cm). Dále jsou naše polypropylenové pytle oblíbené jako pytle na seno nebo ve stavebnictví jako pytle na drcený polystyren (velikost 90 x 150cm nebo 112 x 150cm). K bezpečnému uzavření pytlů máme v nabídce široký sortiment provázků a motouzů.

Vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu jsou pytle na obilí označeny recyklačním symbolem a ukončeny pevným přeloženým švem, což zaručuje jejich dlouhou životnost a bezpečnost pro skladované produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytle na obilí
Hmotnost: 0.02 kg
rozměr: 56 x 125 cm
Barva: bílá
Zatížení: 50 - 70 kg
Váha pytle: 96 g
gramáž: 66 g / m2
materiál: Polypropylen
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz