Sada na demontáž čalounění Sixtol MECHANIC TRIM SET 1

Kód: 1265
Novinka
Značka: SIXTOL
199 Kč / ks 164,46 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Sada SIXTOL TRIM SET 1 přináší profesionální řešení pro bezpečnou a šetrnou demontáž čalounění a komponentů interiéru. Tento soubor 5 specializovaných nástrojů je nezbytný pro každého, kdo pracuje s interiéry automobilů, karavanů, lodí, nebo potřebuje manipulovat s čalouněním vozidla. Jednotlivé nástroje jsou navrženy tak, aby bez poškození odstranily vnitřní i vnější příchytky, dveřní panely, vodící lišty, ozdobné pásky a mnoho dalšího.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální sada nástrojů SIXTOL TRIM SET pro šetrnou demontáž čalounění

Sada SIXTOL TRIM SET 1 přináší profesionální řešení pro bezpečnou a šetrnou demontáž čalounění a komponentů interiéru. Tento soubor 5 specializovaných nástrojů je nezbytný pro každého, kdo pracuje s interiéry automobilů, karavanů, lodí a dalších dopravních prostředků. Jednotlivé přípravky jsou navrženy tak, aby bez poškození odstranily a demontovaly vnitřní i vnější příchytky, dveřní panely, vodící lišty, palubní desky, okenní výlisky, průduchy klimatizace, kryty kol a další komponenty.

Obsah a použití sady na demontáž interiéru

  • Široký stahovák: Pro větší plochy a robustnější části.
  • Stahovák s okem: Ideální pro specifické typy příchytek.
  • Úzký stahovák: Pro precizní práci na úzkých místech.
  • Páčidlo a přípravek na odstranění spon: Neocenitelné nástroje pro finální úpravy.

Nářadí na demontáž čalounění je vyrobené z vysoce odolného ABS plastu v červeném provedení. Tyto nástroje garantují dlouhou životnost a spolehlivost při každém použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro dílnu a příslušenství
Hmotnost: 0.3 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz