Stínící tkanina, rašlový úplet 35%, 37g/m2, 100m x 1,04m - zelená

Kód: 0290
Neohodnoceno
Značka: GTEX
1 600 Kč / ks 1 322,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Stínící tkanina - rašlový úplet se stíněním 35% se nejčastěji používá jako ochranná síť na lešení chránící okolí lešení proti spadu materiálu a drobných předmětů a současně jako stínící  textílie zabraňující rychlému vysychání omítek. V zemědělství se pak skvěle hodí jako zastínění na skleníky a foliovníky, dále jako ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactvem, či jako protivětrné plachty na zakrytí kravínů při volném ustájení dobytka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široké možnosti použití:

Stavebnictví: ochranné sítě na lešení chránící okolí lešení proti spadu materiálu a drobných předmětů, případně jako stínící sítě zabraňující rychlému vysychání omítek

Zemědělství: stínící sítě na skleníky a foliovníky, ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactvem, protivětrné sítě na zakrytí kravínů při volném ustájení dobytka, na zakrytí silážních jam

Sport: protivětrné bariéry na plot, reklamní plochy

Rašlové úplety ( stínící tkaniny, stínící textílie ) jsou vyráběny na pletacích strojích firmy KARL MAYER ze zdravotně nezávadného 100% HDPE polyetylénu. Sítě jsou standartně  vyrobeny se zpevněným okrajem a vypletenými oky.
Použitý materiál k výrobě sítí má téměř nulovou nasákavost, má vysokou chemickou odolnost, odolává většině kyselin a zásad i za zvýšené teploty. Nesmí být trvale vystaveny teplotám větším než 70 0C, nárazově 90 0C. Bod tání je 130 0 C.
Úplety jsou stabilizovány proti ÚV záření. Životnost úpletu je závislá na intenzitě vystavení slunečnímu záření. Stabilizované stínící textílie mají min. životnost 5 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínící tkanina - 35%
Hmotnost: 4 kg
Barva: zelená
Výška: 1,04m
Životnost: min. 5 let
UV stabilizace: Ano
gramáž: 35g / m2