Tenax plastová ochranná síť proti dravcům - 14m x 3,8m

Kód: 0822
Značka: TENAX
970 Kč / ks 801,65 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

TENAX Ochranná síť proti dravcům, vyrobena z vysoce odolného černého polypropylenu, zajišťuje bezpečí a ochranu pro slepice a další domácí ptactvo. Tato ochrana drůbeže proti dravcům je UV odolná, což zajištuje její dlouhou životnost a činí ji ideální pro venkovní výběhy a voliéry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tenax - plastové sítě na ochranu slepic proti ptactvu

TENAX je lehká a odolná plastová síť, která se hodí pro tvorbu bezpečných prostor a voliér pro drobné ptáky a papoušky, jakož i pro efektivní oplocení drůbeže jako je např. ochranná síť pro slepice. Tato  ochraná síť proti dravcům je snadno instalovatelná a přizpůsobivá různým povětrnostním podmínkám, což ji činí vynikající volbou pro zakrývání a ohraničení míst nebo staveb vyžadujících pružnost a lehkost.

Voliérová síť TENAX je univerzální a využitelná v mnoha oblastech:

  • Pro sportovní zařízení a areály, ideální využití pro míčové hry.
  • Jako ochranná síť proti dravcům pro slepice a holuby, chrání je před nebezpečím z nebes v podobě dravých ptáků a tím pomáhá předcházet šíření chorob.
  • K prevenci pádu drobných materiálů jako jsou omítka nebo listí, odolávající všem druhům klimatických podmínek.

Síť TENAX vám nabízí komplexní ochranu proti létajícím dravcům a zároveň brání šíření infekcí mezi divokými a chovanými ptáky. Je vyrobena z kvalitního polypropylenu pomocí specifické technologie orientace vláken, což jí dodává výjimečné mechanické vlastnosti. Díky UV stabilizaci je tato ochrana drůbeže proti dravcům bezúdržbová a zachovává si své kvality po dlouhou dobu.

TENAX plastové sítě zasíláme z důvodu nadrozměru (zabalená role má 2m na výšku) pouze Českou poštou nebo přepravní společností FOFR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastová síť proti dravcům TENAX
Hmotnost: 0.3 kg
rozměr: 14m x 3,8m
Velikost oka: 30 x 30 mm
UV stabilizace: Ano
gramáž: 50g / m2
materiál: Polypropylen
Barva: černá
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz