Rašlový pytel na obsah 30kg 57 x 104 cm - 10ks

Kód: 0711
Značka: GTEX
125 Kč / ks 103,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Rašlové pytle jsou ideální volbou pro balení a skladování zemědělských produktů, zejména jako pytel na brambory, cibuli a další zeleninu nebo ovoce, díky jejich 100% prodyšnosti. Tato unikátní vlastnost zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, což je zásadní pro zachování čerstvosti a prevenci před plesnivěním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašlové pytle na brambory: Všestranné a prodyšné řešení pro skladování

Využití rašlových pytlů

Rašlové pytle jsou ideální volbou pro balení a skladování zemědělských produktů, zejména jako pytel na brambory, cibuli a další zeleninu nebo ovoce, díky jejich 100% prodyšnosti. Tato unikátní vlastnost zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, což je zásadní pro zachování čerstvosti a prevenci před plesnivěním. Kromě toho, pytle na dřevo ukazují na všestrannost rašlových pytlů, které se používají i v dalších oblastech, jako je balení krbového palivového dřeva. Základní provedení pytlů je bez úvazku, pokud chcete zakončení pytle s úvazkem uveďte to prosím do poznámky. Cena rašlového pytle se poté navýší o 1,-kč za 1 ks. K uzavíraní pytlů také doporučujeme naše motouzy a provázky.

Velikosti a materiál

Rašlové pytle na brambory jsou k dispozici v široké škále velikostí. Nejprodávanější je rašlový pytel 25kg a rašlový pytel 50kg, což umožňuje jejich použití pro různé potřeby a objemy produktů. Naše pytle jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a jsou obarveny nezávadnými organickými pigmenty což zdůrazňuje jejich použití zejména v potravinářském průmyslu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rašlové pytle
Hmotnost: 0.5 kg
rozměr: 57 x 104 cm
Barva: bílá
Ukončení: Bez úvazku
Zatížení: 30 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz