Stínící tkanina, rašlový úplet 50%, 55g/m2, 50m x 1,56m - zelená

Kód: 0274
Značka: GTEX
1 650 Kč / ks 1 363,64 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Stínící tkanina - rašlový úplet se stíněním 50% se nejčastěji používá jako ochranná síť na lešení chránící okolí lešení proti spadu materiálu a drobných předmětů a současně jako stínící  textílie zabraňující rychlému vysychání omítek. V zemědělství se pak skvěle hodí jako zastínění na skleníky a foliovníky, dále jako ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactvem, či jako protivětrné plachty na zakrytí kravínů při volném ustájení dobytka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široké možnosti použití:

Stavebnictví: ochranné sítě na lešení chránící okolí lešení proti spadu materiálu a drobných předmětů, případně jako stínící sítě zabraňující rychlému vysychání omítek

Zemědělství: stínící sítě na skleníky a foliovníky, ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactvem, protivětrné sítě na zakrytí kravínů při volném ustájení dobytka, na zakrytí silážních jam

Sport: protivětrné bariéry na plot, reklamní plochy

Rašlové úplety ( stínící tkaniny, stínící textílie ) jsou vyráběny na pletacích strojích firmy KARL MAYER ze zdravotně nezávadného 100% HDPE polyetylénu. Sítě jsou standartně  vyrobeny se zpevněným okrajem a vypletenými oky.
Použitý materiál k výrobě sítí má téměř nulovou nasákavost, má vysokou chemickou odolnost, odolává většině kyselin a zásad i za zvýšené teploty. Nesmí být trvale vystaveny teplotám větším než 70 0C, nárazově 90 0C. Bod tání je 130 0 C.
Úplety jsou stabilizovány proti ÚV záření. Životnost úpletu je závislá na intenzitě vystavení slunečnímu záření. Stabilizované stínící textílie mají min. životnost 5 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínící tkanina - 50%
Hmotnost: 4 kg
Barva: zelená
Výška: 1,56m
Životnost: min. 5 let
UV stabilizace: Ano
gramáž: 55g / m2
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz