Tkaná mulčovací textílie - 330 cm

Tkaná mulčovací textilie 330cm - Ideální řešení pro zahradnictví i domácí zahradní realizace

Vítejte v naší kategorii tkaných textilií, které jsou perfektní pro profesionální i domácí zahradní aplikace. Tyto odolné polypropylenové tkaniny nabízejí dlouhou životnost až 30 let a jsou efektivním řešením pro boj proti plevelům ve sklenících, venkovních záhonech a skalkách. Pokud preferujete ekologický přístup a udržitelné a bezpečné metody péče o zahradu, nabízíme plně biologicky rozložitelnou mulčovací ekotextílii.

Efektivní ochrana proti plevelům a podpora růstu rostlin

Tato profesionální agrotextilie absorbuje sluneční záření, brání prorůstání plevele a zvyšuje teplotu půdy, což napomáhá lepšímu růstu rostlin. Její vysoká propustnost pro vzduch a vodu zajišťuje zdravé růstové podmínky a snižuje potřebu zavlažování a herbicidů. Pro svahové zahradní realizace doporučujeme na tuto tkanou textílii instalovat protierozní jutovou nebo kokosovou síť, zabrání se tak sjíždění kůry nebo kačírku ze svahu.

Praktické využití se systémovou výsadbou a instalací

Naše agrotextilie s praktickými zelenými čtverci usnadňuje systematickou výsadbu. Při objednání návinu 50m nebo 100m od nás dostanete 15cm plastové kolíky zdarma. Pro náročnější terény doporučujeme naše odolné plastové kotvící kolíky nebo profesionální ocelové skoby pro snadnou instalaci.

UPOZORNĚNÍ :

Rozdíl mezi tkanou textílií 100g/m2 a netkanou  mulčovací textílií 50g/m2 je pouze v gramáží a následně i v životnosti. Funkčností, tedy účelem použití se od sebe neliší !

V místech, kde budete častěji chodit, ve svahu nebo máte-li na textílii kačírek nebo jiný štěrk se ovšem doporučuje pevnější a trvanlivější tkaná textílie 100g/m2!

Tkaná mulčovací agrotextílie

 

1 položek celkem
Tkaná mulčovací textílie agrotextílie, 100g/m2, 100m x 3,3m, přeložená - černá
4 371,90 Kč bez DPH
5 290 Kč / ks

Tkaná mulčovací textílie (agrotextílie) je speciální porézní tkanina utkaná z polypropylenových pásků s vysokou...

Kód: 0348
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz