Zakrývací plachta s oky, 200g/m2, PROFI zesílená - 6 x 8m, zelená

Kód: 0677
Značka: Levior
1 249 Kč / ks 1 032,23 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Univerzální zakrývací plachta s oky PROFI zesílená 200g/m2, ideální pro exteriér i interiér se vysokou odolností proti UV záření. Tato nepromokavá krycí plachta je ideální pro zakrývání dřeva, automobilů, bazénů, poškozené střechy nebo stavebního materiálu. Snadná instalace díky aluminiovým okům a zesíleným dvojitým okrajům zajišťuje dlouhodobou ochranu ve všech podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční zakrývací plachta - PROFI zesílená 200g/m2 -  Pro všestranné použití

Představujeme naši zesílenou nepromokavou zakrývací plachtu - 200g/m2, která je ideální pro širokou škálu aplikací jak v interiéru, tak v exteriéru. Tato nepromokavá plachta poskytuje vysokou ochranu proti UV záření, čímž přináší uživatelům spolehlivost a trvanlivost pro dlouhodobé použití.

Všestranné a praktické použití krycí plachty

Díky své všestrannosti se tato krycí plachta hodí pro mnoho různých účelů, včetně ochrany aut, karavanů, motorek, pergol nebo jako krycí plachta na dřevo a nebo také jako krycí plachta na bazén. Její univerzální design umožňuje přizpůsobení téměř každému objektu a snadné uchycení proti povětrnostním vlivům díky záchytným okům po obvodu.

Specifikace a výhody

Krycí plachta je vyrobena v atraktivním  zeleném provedení, má rozměr 6 x 8 metrů a hustotu 200 g/m2, což ji činí vhodnou pro použití jak v domácnosti, tak na zahradě či v dílně. Opatřena hliníkovými oky po obvodu zajišťuje snadnou instalaci a odolnost vůči poškození, rohy má pak vystužené silnou plastovou vložkou. V naší nabídce máme upevňovací  příslušenství k plachtám včetně aplikátoru ok na plachtu a náhradní přídavná oka na plachty. Doba použitelnosti nepromokavých ochranných plachet je ovlivněna především gramáží materiálu, a dále pak vlivem různých povětrnostních podmínek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakrývací nepromokavé plachty s oky
Hmotnost: 9.1 kg
rozměr: 6 x 8m
Barva: zelená
gramáž: 200g / m2
Značka: Levior
Tolerance velikosti: ± 5%
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz